Hakkımızda

Denizli Caner Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. 1962 yılında İstanbul Oto Makas ismiyle, Denizli'de kurulmuştur. Faaliyetlerine küçük bir makasçı atölyesi olarak başlayan şirketimiz 1980 yılında toptan makas ve makas parçaları satmaya başlamıştır.
 
“Önce Hizmet” felsefesini benimseyen şirketimiz; Müşterisine en iyi şekilde hizmet edebilmek için her geçen yıl ürün gamını genişletmiş, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını gidermeye çalışmıştır.
1990 yılında amortisör, 1997 yılında bijon, 2001 yılında körük, 2006 yılında kampana disk, 2007 yılında fren, motor ve şanzıman parçalarını ürün gamına ekleyen şirketimiz, bunları ilk önce ege bölgesi ve çevresine, sonra da tüm ülkeye dağıtarak Türkiye çapında bilinen, sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı başarmıştır ve 22.12.2009 tarihinde 700m2 yeni yerine taşınarak ismini Denizli Caner Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti  olarak değiştirmiştir.
 
Bu evrelerden başarılı bir şekilde geçtiğine inanan şirketimiz, 31.12.2010 tarihinde 49 yıllık hem servis hem de satış tecrübesini 25 marka, 8000 çeşit, 195.000 adet stokuna güvenerek kamyonyedekparca.com sitesini kurmuştur.

Kamyonyedekparca.com sitesi, yedek parça çeşidinin hızlı artış göstermesi ve çok fazla marka olması sebebiyle, araç sahiplerinin, yedek parça satıcılarının ve servislerin ihtiyaçları olan ürünü daha rahat bulabilmeleri, ne satın aldıklarını bilmeleri ve işlerini kolayca görebilmeleri amacıyla kurulmuştur.
 
Müşterilerimizin, İstediği her an, internet sitemize girip ürünün resmini, nereye takıldığını, orijinal numarasını, varsa alternatif numarasını, ölçülerini, stoklarımızda olup olmadığını, yani bir ürüne ait herşeyi görebileceği, Herkesin kullanabileceği basitlikte ve sektörü kolaylaştıracak bir sistem kurmuştur.
 
2016 yılında 1000 ton üzerinde makas, 200.000 adetin üzerinde parça stokuyla Türkiye’de lider kamyon yedek parça tedarikçisi olan ve 4000 m2 olan yeni yerine taşınıp, marka ismini de Caner Group olarak değiştiren firmamız, bu alanda kazanmış olduğu bilgi ve birikimlerini yurt dışına aktarmak için Truckturk markasını oluşturmuştur.
 
Truckturk’un amacı istenen ürünü, en iyi fiyata, en iyi kaliteyle ve en kısa zamanda Dünyaya ulaştırabilmektir…
 
Motordan süspansiyona, kabinden dingil sistemlerine, fren sistemlerinden şasi parçalarına kadar ağır vasıtaların bir çok ürününü elinde bulunduran Truckturk, 20.000 çeşit ürünü, 200.000 adetin üzerindeki stokuyla şu anda Dünyanın 4 kıtasında 20 ülkeye satış yapmaktadır. 
 
Truckturk.com internet sitemizde tüm ağır vasıta araç markalarının kataloglarını bulabileceğiniz gibi ana ürün gruplarının kataloglarını da bulabilirsiniz. Makas, makas parçaları, süspansiyon körüğü, amortisör, kampana, disk, porya, bijon ve kaporta aksamı gibi birçok ürünün, OEM numaralarını ve ölçülerini bu kataloglarda  bulabilirsiniz. Tüm ürünlerimizin üzerinde uluslararası EAN barkod vardır. Bu nedenle dünyadaki yedek parça marketlerinde tercih edilen bir marka olmuş ve güvenle satılmaktadır. 
 
Truckturk, kamyon yedek parça alanındaki tecrübesiyle birçok ürünü kendi özel tasarımlarıyla güçlendirerek dünyaya sunmaktadır.
 
Caner Group 2017 yılında yine kendi sektöründe büyüklerden biri olabilmek için trucksparepart.com’u kurmuştur..Trucksparepart.com’un yaptığı iş, yurtdışında otomotiv yedek parça alanında faaliyet gösteren büyük firmaların, Türkiye’den alım yapmak istedikleri ürünlerin Pazar araştırmasını yapmak, Üretim proseslerini takip etmek, Kalite kontrolunu yapmak, istedikleri markada paketlemesini yapmak, depolamasını yapmak, ürünün limana yada alıcıya varıncaya kadar olan lojistik faaliyetini takip etmektir. Trucksparepart’ın amacı; Türkiye’de üretilen en kaliteli ürünü, en uygun fiyata tedarik edip, sağlıklı bir şekilde depolamasını yapıp, ürünün nakliye ücretlerini de en uygun şekilde anlaşıp, ürünü sağlam bir şekilde müşterisine ulaştırmaktır.
 
Kendi alanında devamlı büyüyen, yeniliklere açık, lider bir firma olmaya devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın…
 
Bizi izlemeye devam edin…